Сьогодні податкова служба Донеччини в особі заступника начальника Головного управління ДПС у Донецькій області Людмили Паша взяла участь у селекторній навчальній семінар-нараді Державної податкової служби України. На нараді були обговорені загальні аспекти одноразового (спеціального) добровільного декларування. В ході заходу спікери більш детально зупинились на організації та проведенні камеральних перевірок одноразових (спеціальних) добровільних декларацій.
За підсумками семінару присутні провідні фахівці Податкової Донеччини на чолі з Людмилою Паша обговорили механізм проведення камеральних перевірок одноразових (спеціальних) добровільних декларацій та актуальні питання інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадян з метою підвищення рівня податкової культури.