Головне управління ДПС
у Донецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Контакти

До уваги суб'єктів звернень - фізичних та юридичних осіб!

У зв’язку з проведенням АТ «Укртелеком» ремонтно-технічних робіт, пов’язаних з відновленням послуг зв’язку, тимчасово відсутній телефонний зв'язок за номером (0629) 33-65-35.

Інформація щодо реєстрації вхідної кореспонденції, надісланої до Головного управління ДПС у Донецькій області засобами поштового зв’язку (87515, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Італійська, буд. 59) та електронного зв’язку, зокрема на офіційну електронну скриньку dn.official@tax.gov.ua, (крім звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації) можна отримати у телефонному режимі за номером 063-171-32-33.

Приносимо вибачення за незручності та просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалась!

 

Інформація щодо реєстрації вхідної кореспонденції, надісланої до Головного управління ДПС у Донецькій області засобами поштового зв’язку (87515, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Італійська, буд. 59) та електронного зв’язку, зокрема на офіційну електронну скриньку dn.official@tax.gov.ua, (крім звернень громадян та запитів на отримання публічної інформації) надається з понеділка по п’ятницю з 08:00 до 12:00 та з 12:45 до 17:00 (у п’ятницю - до 15:45) у телефонному режимі за номером (0629) 33-65-35.

Схема проїзду:Електронна пошта:

 

Електронні звернення від громадян приймаються у ГУ ДПС на електронну адресу  dn.ezvernennya@tax.gov.ua у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання

Графік роботи:

З понеділка по п’ятницю з 08:00 до 12:00 та з 12:45 до 17:00(у п’ятницю – до 15-45)

ГРАФІК особистого прийому громадян керівництвом  та посадовими особами Головного управління Державної податкової служби у Донецькій області

ГУ ДПС у Донецькій області тимчасово припиняє проведення особистого прийому громадян

У зв’язку з оголошенням в Україні карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та з метою запобігання поширення вірусу COVID-19, ГУ ДПС у Донецькій області тимчасово припиняє проведення особистого прийому громадян.

При цьому зазначаємо, що ГУ ДПС у Донецькій області приймає звернення від громадян засобами електронної пошти dn.ezvernennya@tax.gov.ua  у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації).

Звернення від юридичних осіб приймаються засобами електронної пошти на електронну адресу dn.official@tax.gov.ua.

Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.

Попередній запис громадян на особистий прийом до керівництва та посадових осіб структурних підрозділів Головного управління ДПС у Донецькій області здійснюється за адресою:  м. Маріуполь, вул. Георгіївська, буд. 2 та за телефоном (0629) 47-00-37 з понеділка по п`ятницю з 8 год. 00 хв.  до 12 год. 00 хв. та з 12 год. 45 хв. до 17 год. 00 хв. (у п`ятницю до 15 год. 45 хв.).

Запит на отримання публічної інформації може бути подано в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку:

на поштову адресу: 87515, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Італійська, буд. 59 (з приміткою на конверті «Публічна інформація»);

на електронну адресу: dn.publicinfo@tax.gov.ua (з приміткою у темі електронного листа «Публічна інформація»);

за телефоном: (0629) 47-00-37;

факсом: (0629) 52-84-12;

Спеціальне місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями  розташоване за адресою: 87515, м. Маріуполь, вул. Георгіївська, буд. 2

Інформаційно-довідковий департамент ((контакт-центр) для отримання інформаційно-довідкових послуг)

Сервіс «Пульс» ДПС (для надання інформації про неправомірні дії чи бездіяльність (можливі корупційні ризики) посадових осіб ДПС та її територіальних органів)

Контакти для надання інформації щодо достовірності відомостей та застосування заборон, визначених Законом України «Про очищення влади» про осіб, стосовно яких проводиться перевірка

Акредитований центр сертифікації ключів ІДД ДПС (Отримання послуг електронного цифрового підпису)

Сторінка  facebook ГУ ДПС у Донецькій області