Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Новорічні свята тільки наближаються, а майже 4 тис. мешканців Донеччини вже отримали свою податкову знижку

, опубліковано 17 грудня 2020 о 09:54

На підставі декларацій, наданих жителями Донеччини для отримання податкової знижки, сума до повернення склала 8,4 млн гривень, що на 1,7 млн  більше, ніж торік. Такою нормою Податкового кодексу України у цьому році скористалось 3678 громадян.

Нагадаємо, що основні умови для отримання податкової знижки – це офіційні доходи та чіткий перелік витрат, визначений ст.166 Податкового кодексу. Із найбільш популярних це сплата за своє навчання і навчання члена сім'ї першого ступеня споріднення (у тому числі оплата освіти у дошкільних, шкільних і позашкільних закладах освіти), сплата відсотків за користування іпотечним житловим кредитом тощо.

Кошти повертаються платникові на розрахунковий рахунок упродовж 60 днів після подання декларації. У 2020 році податкову знижку можна оформити за витратами 2019 року, але поспішайте, до кінця цього року залишилися лічені дні, більш того - на наступний рік це право не переноситься!

 

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram - t.me/tax_gov_ua, Facebook - fb.com/TaxUkraine, YouTube - youtube.com/TaxUkraine.

Крім того, у нас теж є YouTube-канал  https://www.youtube.com/channel/UCzcW1e1XnPo_Qc6oV6XP3YQ

Підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!