Територіальні органи ДПС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Надходження від туристів Донеччини склали більше 840 тис. гривень

30.07.2020 -

Платники податків Донеччини, які здійснюють діяльність у туристичній сфері, впродовж першого півріччя 2020 року сплатили до місцевих бюджетів Донецького регіону 843,1 тис. грн туристичного збору.

Зокрема, фізичні особи-підприємці поповнили місцеві бюджети на 469,7 тис. грн, а юридичні особи - на 373,4 тис. гривень.

Найбільші суми туристичного збору надійшли від гостей, вподобавших чарівні краєвиди та чисте повітря Слов’янського краю – 322,9 тис. гривень.

Нагадаємо – ставка туристичного збору встановлюється рішенням органу місцевого самоврядування за кожну добу тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі) у розмірі до 0,5 відсотка мінімальної заробітної плати – для внутрішнього туризму та до 5 відсотків мінімальної заробітної плати – для в'їзного.

Платники туристичного збору сплачують суму збору авансовим внеском перед тимчасовим розміщенням у місцях проживання (ночівлі) податковим агентам, які справляють збір за ставками, у місцях справляння збору та з дотриманням інших вимог, визначених рішенням відповідної ради.

Податкові агенти сплачують збір за своїм місцезнаходженням щоквартально згідно наданої податкової декларації, або авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця на підставі рішення відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади.