Головне управління ДПС
у Донецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

За 8 місяців поточного року Мар’їнською ДПІ надано понад 3,3 тисяч адміністративних послуг

, опубліковано 10 вересня 2021 о 09:56

Фахівцями Мар’їнської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Донецькій області за січень – cерпень  2021 року надано  3308 адміністративних послуг. Про це повідомив начальник Мар’їнської ДПІ Вадим Мельник.

Найбільш популярною серед відвідувачів послугою залишається видача картки платника податків та внесення до паспорту громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків. Нею скористувалися 1309 платників. Також, 6 громадянам внесено до паспорта громадянина України (у формі книжечки) відмітки про наявність права здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта.

Крім того, отримано 895 відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Мають попит і такі адміністративні послуги як: надання витягу з реєстру платників єдиного податку (262 витяги); реєстрація платника єдиного податку (зареєстровано 154 платника); видача ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами (171 ліцензія); реєстрація реєстратора розрахункових операцій (43 РРО); надання довідки про доходи (15 довідок); надання довідок на підтвердження статусу податкового резидента України – (1 довідка).

Також, протягом звітного періоду спеціалістами центру обслуговування платників надано 148 довідок про відсутність податкових зобов’язань.

У зв’язку з карантинними обмеженнями адміністративні послуги надаються виключно платникам податків, у яких наявні засоби індивідуального захисту, зокрема респіратори або захисні маски, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлені самостійно.

Мар’їнська ДПІ нагадує платникам про можливість спілкування з органами державної податкової служби в режимі онлайн за допомогою Електронного кабінету. Податківцями постійно надається практична допомога з активації ключів та використання Електронного кабінету. Вхід до Електронного кабінету здійснюється за посиланням   https://cabinet.tax.gov.ua.

З відеоінструкцією користувача Електронного кабінету можна ознайомитися за посиланням: https://od.tax.gov.ua/media-ark/videogalereya/prezentatsii-ta-inshi-ateriali/6838.html.