Головне управління ДПС
у Донецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

У Добропільській ДПІ інформували платників про порядок отримання податкової знижки

, опубліковано 04 червня 2021 о 14:03

Працівники Добропільської ДПІ ГУ ДПС у Донецькій області продовжують інформувати платників про новації податкового законодавства та надавати відповіді на актуальні питання, з якими до них звертаються громадяни.

Днями податківці розповіли платникам про порядок отримання податкової знижки.

Варто зазначити, податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України.

Щоб отримати податкову знижку громадянам необхідно подати декларацію до податкових органів за місцем своєї реєстрації в один із наведених способів:  особисто або уповноваженою на це особою; засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу; надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

Право на податкову знижку надається фізичним особам-резидентам України, які отримують заробітну плату, з якої сплачується податок на доходи фізичних осіб.

Працівники податкової зауважують, що декларацію можливо подати в електронній формі у режимі онлайн через Електронний кабінет платника: https://cabinet.tax.gov.ua.

Податківці звертають увагу, у разі якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним, не використає своє право на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься.