Територіальні органи ДПС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Списаний ЄСВ: дохід чи не дохід

16.01.2021 -

Костянтинівські податківці розповіли, що не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб суми недоїмки з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а також суми пені та штрафів, нараховані на ці суми недоїмки, списані платнику єдиного внеску відповідно до п. 9 прим. 15 розд. VIII Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

 Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» внесені зміни до Податкового кодексу України.

 Так, згідно з оновленого п. 17 підрозд. 1 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб не включаються суми недоїмки з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), а також суми пені та штрафів, нараховані на ці суми недоїмки, списані платнику єдиного внеску відповідно до п. 9 прим. 15 розд. VIII Закону України від 08 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями.