На сьогодні громадяни користуються правом звертатись за отриманням публічної інформації до органів податкової служби письмово, через мережу Інтернет у сканованому вигляді, через електронний сервіс «Електронний кабінет» з використанням кваліфікованого електронного підпису, а також за допомогою усних запитів, викладених засобами телефонного зв’язку.
З огляду на це у січні-серпні 2019 року до Головного управління ДПС у Донецькій області надійшло 93 запити на отримання публічної інформації, що на 20,5% менше, ніж в аналогічному періоді минулого року (117). В розрізі категорій запитувачів запити переважно надходили від фізичних осіб (57) та юридичних осіб (22).
За результатами розгляду задоволено 75 запитів на отримання публічної інформації (80,6% від загальної кількості запитів), 5 запитів (5,4%) направлено іншим розпорядникам інформації, у володінні яких вона знаходиться, відмовлено в задоволенні 13 запитів (14%).
У серпні 2019 року до Головного управління ДПС у Донецькій області надійшло 14 запитів на отримання публічної інформації, що на 6 запитів більше, ніж у липні поточного року (8).
Запитувачі звертались з проханням надати інформацію щодо надання копій податкових повідомлень-рішень з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за 2018 рік, надання копій інших документів.
Разом з тим запитувачі цікавились інформацією щодо кількості зареєстрованих суб'єктів господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сум сплаченого єдиного податку, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, а також задекларованих сум доходів платниками єдиного податку за відповідні періоди, відповідності критеріям ризиковості платника.
За результатами розгляду інформацію надано на 13 запитів (92,9% від загальної кількості запитів), один запит (7,1%) направлено іншому розпоряднику інформації, у володінні якого вона знаходиться.
Управління обслуговування платників Головного управління ДПС у Донецькій області нагадує, що запит на отримання публічної інформації може бути подано в робочий час згідно з правилами внутрішнього трудового розпорядку:
на поштову адресу: 87515, м. Маріуполь, вул. Італійська, буд. 59 (з приміткою на конверті «Публічна інформація»);
на електронну адресу: dn.upr11.official@sfs.gov.ua (з приміткою у темі електронного листа «Публічна інформація»); за телефоном: (0629) 47-00-37; факсом: (0629) 52-84-12.