Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Податкова служба Донеччини взяла участь у засіданні Координаційної ради з питань відновлення деокупованих територій Донецького регіону

, опубліковано 11 серпня 2023 о 10:24

Сьогодні в онлайн-режимі відбулося засідання координаційної ради з питань стабілізації ситуації на деокупованих територіях Донецької області та їх реінтеграції (далі – Координаційна рада), яка була утворена на початку червня 2023 року.

Від податкової Донеччини у цьому засіданні взяв участь в.о. начальника ГУ ДПС у Донецькій області Олександр Гринцов, який входить до складу обласної Координаційної ради. 

Захід, на якому був представлений проєкт Плану першочергових дій із стабілізації ситуації на деокупованих територіях Донецької області та їх реінтеграції, відбувся під головуванням Павла Кириленка – голови облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації, голови координаційної ради.

Координаційними групами при координаційній раді були представлені та обговорені першочергові дії із стабілізації ситуації на цих територіях, із зазначенням заходів, відповідальних виконавців та строків реалізації цих заходів.

За підсумками засідання присутні сформували висновки та визначили подальші необхідні дії, спрямовані на удосконалення роботи з даного напряму.