Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Громади Донеччини отримали більше 3,9 млрд грн до місцевих бюджетів

, опубліковано 12 травня 2023 о 10:41

Спільні заходи з органами місцевої влади, Пенсійного фонду та Держпраці, постійне проведення роз’яснювальної роботи щодо застосування норм податкового законодавства дозволило забезпечити  за січень-квітень 2023 року надходження від бізнес-спільноти Донеччини до місцевих бюджетів у сумі 3 млрд 917 млн гривень.

Повна виплата заробітної плати, ліквідація заборгованості, дотримання законодавства про оплату праці, боротьба з незадекларованим працевлаштуванням – це ті напрями, де податкова служба Донеччини продуктивно діє спільно з відповідними службами. 

Завдяки цьому суб’єкти господарювання працюють у правовому полі, дотримуючись трудового законодавства, а місцеві бюджети отримують додаткові надходження. Суб’єкти господарювання сплатили за 4 місяці поточного року до місцевих бюджетів 3 млрд 452 млн гривень ПДФО, 212 млн гривень єдиного податку та 170 млн гривень земельного податку. 

ГУ ДПС у Донецькій області нагадує, що в умовах війни всі сили і кошти держави спрямовані на забезпечення обороноздатності країни, боєздатності Збройних сил України та соціальний захист наших громадян. Тому своєчасна та повна сплата податків і зборів до бюджетів – це одна з головних передумов фінансової стійкості нашої держави. Тримаємо економічний фронт разом!