Головне управління ДПС
у Донецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Про проведення розрахункових операцій під час зустрічей з підприємцями Покровська

, опубліковано 22 лютого 2022 о 16:59

Загальна фіскалізація підприємців Донецької області триває і податкова служба Донеччини продовжує надавати всебічну консультативну та практичну допомогу представникам бізнес – спільноти.

         Сьогодні про новації у сфері застосування РРО та/або ПРРО податківці розповіли підприємцям міста Покровськ. 

         Під час зустрічей фахівці Головного управління ДПС у Донецькій області повідомили представникам бізнес – спільноти, що з 01 січня 2022 року набрали чинності положення Податкового кодексу України, згідно з якими фізичні особи - підприємці, зобов’язані застосовувати РРО та/або ПРРО для здійснення розрахункових операцій.

         Вони зауважили, що використання касових апаратів надає можливість підключення РРО до вагів, ведення обліку товарів, формування звітності за будь-який період, сканування штрих-коду для отримання ціни товару з бази даних, фіксування дати, часу та деталей розрахункової операції.

         Для підприємців, які не встигли придбати касовий апарат, існує альтернатива. Вони можуть вибрати ПРРО, у тому числі безкоштовне програмне рішення ДПС, яке перетворює будь-який пристрій з Windows або Android (смартфон, планшет, комп’ютер) на касовий апарат. Застосунок від податкової служби завантажується безпосередньо з офіційного сайту та не потребує витрат на сервісне обслуговування.

         Під час заходу податківці надали підприємцям інформаційні матеріали щодо особливостей застосування РРО та/або ПРРО та відповіли на актуальні питання з цієї теми.