Головне управління ДПС
у Донецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Місцеві бюджети Донеччини отримали 860 мільйонів гривень плати за землю

, опубліковано 09 вересня 2021 о 10:22

За вісім місяців 2021 року місцеві бюджети Донецької області отримали 859,8 млн гривень плати за землю, значну частину якої, а це майже 22%, забезпечили землевласники Маріупольської громади. 

Більше 82 відсотків загальної суми надходжень, що складає 709,1 млн грн, сплачено підприємствами, установами та організаціями за користування земельними ділянками державної та комунальної власності. Натомість, підприємці забезпечили надходження плати за землю та орендної плати до бюджетів територіальних громад у сумі 150,7 млн гривень.

Плата за землю є одним із небагатьох видів платежів, які стовідсотково залишаються в бюджеті міста або району. Саме тому її надходження є вкрай важливим та необхідним для міських та селищних рад.

Податкова Донеччини нагадує – у разі отримання платником земельного податку протягом звітного року нового витягу про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, він зобов’язаний подати уточнюючі податкові декларації з плати за землю з дати набрання чинності рішення відповідної ради про затвердження нової нормативної грошової оцінки землі на території населеного пункту.

Підписатися на Facebook 

fb.com/TaxUkraine

www.facebook.com/tax.donetsk

Підписатися на Telegram-канал

t.me/tax_gov_ua

Підписатися на YouTube

youtube.com/TaxUkraine

youtube.com/c/ДПСуДонецькійобласті

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot