Територіальні органи ДПС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Головні підсумки 2020 року: платники Донеччини сплатили податків до зведеного бюджету 23 млрд гривень

18.01.2021 -

За результатами роботи Головного управління ДПС у Донецькій області за 2020 рік до зведеного бюджету країни від сплати податків, зборів та інших обов`язкових платежів надійшло 23 млрд грн, що на 199 млн грн перевищує показники 2019 року.

Протягом 12 місяців 2020 року фахівцями податкової служби Донецької області забезпечено надходження до Державного бюджету України в розмірі 9,6 млрд грн, а до місцевих бюджетів надійшло 13,4 млрд гривень.

Найбільші надходження до зведеного бюджету країни за територіальною приналежністю належать м. Маріуполю - більше 7 млрд грн, м. Покровську – майже 3 млрд грн, та м. Краматорську – 2,3 млрд гривень.

«Левову» частину надходжень до держбюджету, або майже 79%, забезпечують наступні податки: ПДФО – 13,1 млрд гривень, податок на додану вартість – 3,1 млрд грн, податок на прибуток – 1,9 млрд гривень.

 

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram - t.me/tax_gov_ua, Facebook - fb.com/TaxUkraine, YouTube - youtube.com/TaxUkraine.

Крім того, у нас теж є YouTube-канал  https://www.youtube.com/channel/UCzcW1e1XnPo_Qc6oV6XP3YQ.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot та підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!