Територіальні органи ДПС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На захист довкілля бізнес-спільнота Донеччини направила більше 950 мільйонів гривень

15.01.2021 -

Справляння екологічного податку для жителів Донеччини з їх складною екологічною ситуацією вкрай важливо, тому кошти від цього податку  спрямовуються виключно на цілі для фінансування, здійснення програм і заходів природоохоронного значення та ресурсозберігаючих заходів, у тому числі наукових досліджень з цих питань, заходів для зниження негативного впливу забруднення навколишнього природного середовища на відповідних територіях та усунення його шкоди для здоров’я населення.

За 2020 рік підприємства Донецької області сплатили 952,6 млн грн екологічного податку до бюджетів всіх рівнів. Лідерами зі сплати екоподатку є бізнес-спільнота Мар`їнського району та м. Маріуполя, які поповнили зведений бюджет своїх громад на 262,8 млн грн та 241,1 млн грн відповідно, третє місце займає м. Слов’янськ з внеском у 171,8 млн гривень.

 

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram - t.me/tax_gov_ua, Facebook - fb.com/TaxUkraine, YouTube - youtube.com/TaxUkraine.

Крім того, у нас теж є YouTube-канал  https://www.youtube.com/channel/UCzcW1e1XnPo_Qc6oV6XP3YQ.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно і безпечно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot та підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!