Головне управління ДПС
у Донецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Донеччина: на потреби української армії у 2020 році сплачено більше 600 мільйонів гривень військового збору

, опубліковано 05 січня 2021 о 11:01

За 2020 рік мешканцями Донеччини до бюджету сплачено 603,1 млн грн військового збору, що більше відповідного періоду 2019 року на 27,8 млн гривень. Лише у грудні на підтримку армії спрямовано 73,4 млн грн збору.

Важливим джерелом наповнення державної казни є робота податкових органів Донецької області з легалізації ринку праці та протидії виплатам неофіційних заробітних плат. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків. І позитивна динаміка зростання надходжень військового збору – це підтвердження того факту, що все більше роботодавців відмовляються від виплат заробітної плати в «конвертах» та офіційно оформлюють працівників.

Військовий збір у повному обсязі перераховується до державного бюджету. Лідерами зі сплати цього збору є Маріуполь -  від громадян цього міста до державної казни надійшло 168,2 млн грн, від м. Покровськ – 80 млн грн, та від м. Краматорськ – 77 млн гривень.

 

Податкова Донеччини нагадує корисні посилання на офіційні сторінки Державної податкової служби України: Telegram - t.me/tax_gov_ua, Facebook - fb.com/TaxUkraine, YouTube - youtube.com/TaxUkraine.

Крім того, у нас теж є YouTube-канал  https://www.youtube.com/channel/UCzcW1e1XnPo_Qc6oV6XP3YQ.

Спілкуйтеся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX» t.me/infoTAXbot та підписуйтесь на офіційні канали податкової служби, щоб не пропустити важливе!