Територіальні органи ДПС
у Донецькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Майже 100 мільйонів гривень отримав місцевий бюджет Донеччини від роздрібної торгівлі підакцизними товарами

26.06.2020 -

За січень-травень 2020 року до місцевих скарбниць Донецького регіону платниками податків сплачено 99,8 млн гривень акцизного податку з реалізації роздрібної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами.
Майже 35 відсотків усіх надходжень акцизного податку з реалізації підакцизної продукції забезпечили суб’єкти господарювання, які перебувають на обліку Маріупольського управління – 34,8 млн гривень.
Нагадаємо, з кожної одиниці проданої алкогольної продукції чи тютюнового виробу п'ять відсотків акцизного податку надходять до скарбниці міста або об'єднаної територіальної громади. При цьому акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів повинен відображатися у фіскальному чеку окремим рядком. Якщо немає чеку – податок не сплачено, і, відповідно, не наповнюється бюджет. Тому рекомендуємо покупцям завжди вимагати у продавця фіскальний чек за товар, який не лише доводить факт продажу, а й гарантує захист прав споживачів від фальсифікованої продукції.
За п’ять місяців поточного року до місцевого бюджету також сплачено 2 млн гривень плати за ліцензії на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.
Податкова Донеччини інформує, що 30 червня 2020 року – останній день сплати акцизного податку за травень поточного року платниками, у яких базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному місяцю.