Головне управління ДПС
у Донецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Практикум-тренінги у Краматорську

, опубліковано 30 грудня 2021 о 18:21

Днями в Центрі обслуговування платників Краматорської державної податкової інспекції відбувалися навчальні практикум-тренінги для платників податків, які обрали проведення розрахунків при здійсненні господарської діяльності шляхом встановлення програмного забезпечення на гаджети.

Зареєструвати програмне РРО легко й швидко, у чому переконалися підприємці Краматорська, які завантажили безкоштовне програмне рішення, розроблене ДПС України, на телефон з операційною системою Android. За участю старшого державного інспектора платники податків зареєстрували ПРРО у контролюючому органі через приватну частину Електронного кабінету та обговорили інтеграцію програмного РРО з платіжними терміналами. За допомогою смартфону зі встановленою программою ПРРО-каса відкрили зміну, сформували чеки та підсумковий звіт (Z-звіт), та кожний створений чек перевірили в Електронному кабінеті.

У ході навчань підприємці ознайомилися з електронними сервісами податкової служби та переліком їх функціональних можливостей.

Впровадження програмного РРО допоможе бізнесу зменшити витрати на придбання та обслуговування касової техніки, та захистить споживачів при придбанні продукції або послуг у суб єктів господарювання.

 

     Підписуйтесь на офіційну сторінку Facebook ДПС України fb.com/TaxUkraine, Телеграм – канал t.me/tax_gov_ua та YouTube-канал youtube.com/TaxUkraine, Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (http://zir.tax.gov.ua/).

 

    Отримати практичну допомогу з питань податкової тематики та електронної звітності можливо за телефонами Центру обслуговування платників: (06264)54293, (06264)59586.