Головне управління ДПС
у Донецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Невідкладний тренінг для краматорських платників податків «Електронні сервіси ДПС»

, опубліковано 30 квітня 2021 о 11:06

Навіть під час дії карантинних обмежень діалог податківців міста Краматорська з платниками податків продовжує відбуватися надзвичайно активно. Традиційно, кожен відвідувач має можливість отримати якісні індивідуальні усні консультації, як під час особистого спілкування з модератором Центру обслуговування платників, так і за телефонами  (06264)54293, (06264)59586.

Водночас, надсучасним є спілкування платників з податківцями дистанційно, в електронному вигляді. Краматорські податківці завжди готові надати практичну допомогу платникам податків у користуванні електронними сервісами ДПС та відповісти на питання податкової тематики.

Так, в приміщенні Центру обслуговування платників (далі — ЦОП) для всіх бажаючих краматорські податківці невідкладно проводять практичні тренінги з платниками податків. Для зручності платників в приміщенні ЦОП обладнані два комп'ютерних місця з доступом до мережі Інтернет. Такі тренінги зазвичай проходять у форматі конструктивного діалогу: «питання — відповідь - демонстрація» та позитивного настрою.

            Податківці міста Краматорська наголошують: електронний формат звітування – це легко та кожному по плечу! Саме тому діючи податкові сервіси і надалі будуть максимально вдосконалюватись з врахуванням потреб і побажань платників податків.

 

                        Краматорська ДПІ Головного управління ДПС у Донецькій області