Головне управління ДПС
у Донецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Графік особистого прийому громадян посадовими особами ГУ ДФС у Донецькій області

ГУ ДПС у Донецькій області тимчасово припиняє проведення особистого прийому громадян

У зв’язку з оголошенням в Україні карантину, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та з метою запобігання поширення вірусу COVID-19, ГУ ДПС у Донецькій області тимчасово припиняє проведення особистого прийому громадян.

При цьому зазначаємо, що ГУ ДПС у Донецькій області приймає звернення від громадян засобами електронної пошти dn.ezvernennya@tax.gov.ua  у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації).

Звернення від юридичних осіб приймаються засобами електронної пошти на електронну адресу dn.official@tax.gov.ua.

Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася.

ГРАФІК особистого прийому громадян керівництвом  та посадовими особами Головного управління Державної податкової служби у Донецькій області

Попередній запис громадян на особистий прийом до керівництва та посадових осіб структурних підрозділів Головного управління ДПС у Донецькій області здійснюється за адресою:  м. Маріуполь, вул. Георгіївська, буд. 2 та за телефоном (0629) 58-57-13 з понеділка по п`ятницю з 8 год. 00 хв.  до 12 год. 00 хв. та з 12 год. 45 хв. до 17 год. 00 хв. (у п`ятницю до 15 год. 45 хв.).

Попередній запис на особистий прийом до керівництва ГУ ДПС у Донецькій області припиняється за десять робочих днів до дати особистого прийому, до посадових осіб структурних підрозділів ГУ ДПС у Донецькій області – за п'ять робочих днів до дати особистого прийому. Запис на наступний прийом розпочинається в день припинення запису на черговий прийом.

Електронні звернення від громадян приймаються у ГУ ДПС на електронну адресу dn.ezvernennya@tax.gov.ua у вигляді сканкопій чи фотокопій письмових звернень з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання