Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Звіт щодо розгляду запитів на публічну інформацію, що надійшли до податкових органів Донецької області у І півріччі п.р.

опубліковано 25 липня 2012 о 18:15

    До органів державної податкової служби Донецької області з початку року надійшло 363 запити на отримання інформації, з них у червні – 44.
   Від фізичних осіб отримано 272 запити, що становить 75% від їх загальної кількості, від юридичних осіб – 74 (20,4%), від представників засобів масової інформації – 11 (3%), від інших органів виконавчої влади, як до розпорядників інформації – 6 (1,6%).
Що стосується каналів отримання запитів на інформацію, то перше місце посідають запити, що надійшли за телефоном, – 201 (55,4%), друге – поштою – 85 (23,4%), третє – під час особистого відвідування органу ДПС – 63 (17,4%), четверте – електронною поштою – 13 (3,6%), факсимільним зв’язком – 1 (0,2%).
    Запитувачі, зокрема у червні, зверталися з проханням надати інформацію про господарську діяльність деяких підприємств, про перелік адміністративних послуг,  що надаються органом державної податкової служби. Крім того, також залишається найбільш затребуваною інформація щодо наявності вакансій в органах ДПС області та порядку прийому на роботу до органів податкової служби.
   Всі запити розглянуто у законодавчо встановлені терміни. Інформацію надано на 317 запитів (87,3%), іншим розпорядникам інформації направлено 6 запитів (1,7%).  Відмовлено в наданні інформації на 40 запитів (11%), у зв’язку з тим, що вони або не відповідали визначенню публічної інформації, а стосувались податкової консультації, надання якої регламентується Податковим кодексом України та Законом України „Про звернення громадян”, або запитувана інформація відносилась до категорії з обмеженим доступом.

 Сектор забезпечення доступу до
публічної інформації та розгляду звернень
громадян ДПС у Донецькій області