Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Понад 15,1 млрд грн з початку 2025 року отримав зведений бюджет країни від бізнесу Донеччини

, опубліковано 18 листопада 2025 о 09:44

      За січень - жовтень 2025 року платники податків Донецької області до зведеного бюджету країни перерахували понад 15,1 млрд гривень. 

     Протягом 10 місяців 2025 року фахівцями податкової служби Донецької області забезпечено надходження до Державного бюджету України в розмірі 11,5 млрд гривень. 

     До місцевих бюджетів з початку 2025 року бізнес Донеччини спрямував понад 3,6 млрд грн. Ці кошти спрямовуються на вирішення проблем та відновлення Донецького регіону.

     Значну частину надходжень до зведеного бюджету, або майже 91%, забезпечують наступні податки: ПДФО – 11,7 млрд грн, військовий збір -  1,2 млрд грн податок на додану вартість – 0,9 млрд гривень. 

     Головне управління ДПС у Донецькій області звертає увагу платників на необхідність своєчасного та стовідсоткового виконання податкових обов’язків зі сплати податків і зборів, адже ці кошти, в першу чергу, спрямовуються на підтримку соціально важливих програм та подальші заходи з  відновлення країни.