Протягом 4 місяців 2023 року до бюджетів територіальних громад області надійшло 14,5 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Із цієї суми більшу частину сплачено юридичними особами – 14,1 млн грн, натомість фізичними особами – 0,4 млн гривень.
Нагадуємо, що за об’єкти житлової нерухомості податок для фізичних осіб розраховується за площу, що перевищує для квартир – 60 кв. метрів, житлових будинків – 120 кв. метрів, різних типів житлової нерухомості, в тому числі їх часток – 180 кв. метрів.