Протягом січня - квітня 2023 року Головне управління ДПС у Донецькій області отримало 46 звернень громадян, які підпадають під дію Закону України «Про звернення громадян».
Серед звернень найбільше надійшло заяв – 45, що складає 98% від загальної кількості звернень, та 1 скарга.
Серед питань, з якими зверталися громадяни до податкової Донеччини:
- найбільше звернень (14, або 30% від усіх звернень) надійшло з наступних питань – щодо нарахування та сплати загальнодержавних та місцевих податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;
- 7 звернень (або 15%) – про надання податкової знижки;
- 6 звернень (або 13%) – щодо обліку за реєстраційними номерами облікових карток платників податків;
- 3 звернення (або 7%) – щодо нарахування страхового стажу;
- також 3 звернення (або 7%) – щодо перенесення строку податкової звітності;
- 1 звернення (або 2%) – щодо проведення контрольно-перевірочної роботи;
- 12 звернень, або 26%, з інших питань.
Станом на 01 травня 2023 року ГУ ДПС у Донецькій області розглянуто 83% від усіх звернень, що складає 38 письмових звернень. По 8 зверненням термін виконання в звітному періоді не настав.
Податкова служба Донеччини нагадує, що у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та введення на території України воєнного стану, ГУ ДПС тимчасово припинено проведення особистого прийому громадян.
Разом з тим звертаємо увагу, що громадяни мають можливість надсилати електронні звернення (через мережу Інтернет) у вигляді сканокопій чи фотокопій з підписом заявника із зазначенням дати та місця проживання (реєстрації) на електронну пошту dn.zvernennya@tax.gov.ua та за допомогою сервісу «Електронний кабінет платника податків» з використанням кваліфікованого електронного підпису.