Головне управління ДПС
у Донецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Податкова Донеччини продовжує активну співпрацю з Пенсійним фондом, органами Держпраці та новоствореними територіальними громадами

, опубліковано 14 липня 2021 о 17:05

Якими мають бути спільні дії щодо погашення заборгованості з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, заборгованості до місцевого бюджету, заборгованості з виплати заробітної плати та впровадження нових дієвих підходів і впливу на боржників – сьогодні  обговорили засобами Zoom-конференції під час спільної наради Головного управління ДПС у Донецькій області, Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області та Східного міжрегіонального управління державної служби України з питань праці (по Донецькій області) за участі  представників територіальних громад області.

Від Податкової Донеччини спікером заходу виступила заступник начальника ГУ ДПС у Донецькій області Марина Погосян.

Сьогодні одним з основних факторів розвитку успішної громади є своєчасне надходження коштів до місцевих бюджетів та залучення додаткових джерел доходів. Адже вони формують фінансову спроможність громади, дають можливість направляти кошти на реалізацію соціальних проєктів, розвивати територію та підвищувати якість життя кожного з мешканців. Основним бюджетоутворюючим податком є податок на доходи фізичних осіб і через несплату податків з «тіньових» доходів місцеві бюджети втрачають значні кошти. Тому спільна робота щодо легалізації праці є пріоритетною з питань наповнення місцевого бюджету.

У ході зустрічі Марина Погосян поінформувала про підсумки роботи податкової служби у цьому напрямку, акцентувала увагу, що в умовах сьогодення одним з основних факторів забезпечення виконання місцевих бюджетів та бюджету Пенсійного фонду є дієва співпраця усіх гілок влади та зазначила, що Податкова Донеччини завжди відкрита до взаємодії.

За результатами засідання учасники вирішили й надалі співпрацювати задля вирішення проблемних питань і забезпечення додаткових надходжень до місцевих бюджетів, та погашення заборгованості із заробітної плати, що тим самим покращить добробут наших земляків та економіку Донецького регіону.