Головне управління ДПС
у Донецькій області
Ключові слова
Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua

Податковою та виконавчою службами Донеччини проведено спільну нараду

, опубліковано 21 грудня 2020 о 14:17

Питанню погашення заборгованості з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ), спільних дій, впровадження нових дієвих підходів та впливу на платників, які мають заборгованість з ЄВ, була присвячена спільна нарада за участю заступника начальника ГУ ДПС у Донецькій області Марини Погосян та заступника начальника управління Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції – начальника управління забезпечення примусового виконання рішень у Донецькій області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) Юрія Могильного.

У ході зустрічі обговорювалися найбільш актуальні питання регіону, з якими стикаються служби при виконанні покладених обов’язків щодо погашення заборгованості з ЄВ. Також були підведені підсумки проведеної роботи на протязі 2020 року та заплановано спільні заходи, що будуть застосовуватись відносно найбільших боржників у 2021 році.

В цілому нарада пройшла в форматі конструктивного діалогу.

За результатами наради керівники двох відомств позитивно відзначили як поточну взаємодію, так і подальші спільні заходи в цьому напрямку. Також акцентували увагу на необхідності подальшої співпраці у межах компетенції,  докладанні спільних зусиль, спрямованих на погашення заборгованості з єдиного внеску та недопущення її зростання по Донецькій області.