Добропільська ДПІ Головного управління ДПС у Донецькій області звертає увагу платників податків Донеччини, що внаслідок оновлення і модернізації Контакт-центру ДПС запроваджено дистанційний запис для отримання послуг в Центрах обслуговування платників – електронну чергу.
Створена система керування чергами та потоками в ЦОП сприятиме коректному розподілу осіб, які звертаються в ЦОП, та запобігатиме їх скупченню.
Платники податків мають можливість звернутись до Контакт-центру ДПС, щоб здійснити попередній запис до ЦОП не витрачаючи зайвого часу на очікування в черзі.
Тож пропонуємо платникам податків Донеччини користуватися електронною чергою. Цей сервіс дозволить Вам отримати якісні послуги у зручний для вас час.