Покровська ДПІ анонсує робочу зустріч зі старостами місцевих ТГ та представниками підприємницької спільноти: «Наповнення місцевих бюджетів - спільна справа місцевої влади, бізнесу та податківців. Новації в питаннях застосування РРО». Спільний захід відбудеться 19 грудня 2023 року о 10:00 за участі заступника начальника інспекції Олени Солонинки та головного державного інспектора Людмили Олійник. Телефон для довідок: 066-480-11-83.