В Лівобережній ДПІ відбувся семінар-практикум на тему «Види адміністративних послуг, які надаються в ЦОП та порядок їх отримання».
Семінар-практикум провели начальник Лівобережної ДПІ Марина СЕРДЮК та заступник начальника Лівобережної ДПІ Вікторія БАБЕНКО.
Під час роботи фахівці докладно інформували учасників про види адміністративних послуг, які надаються в ЦОП та порядок їх отримання.
Також, податківці звернули увагу присутніх на послуги, які можна отримати через Електронний кабінет.
Марина СЕРДЮК звернула увагу на перевагу електронної звітності та закликала використовувати безконтактний метод звітування.
Заступник начальника ДПІ провела практикум та показала присутнім на прикладі, як можна отримати довідку про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.
Також податківці наголосили, що про всі новації податкового законодавства можна дізнатися на офіційних сторінках соціальних мереж за посиланням:
Telegram-канал
YouTube
youtube.com/c/ДПСуДонецькійобласті
Сервіс «InfoTAX»