З початку 2020 року підприємства та підприємці Костянтинівки і району сплатили 1,5 млн грн. екологічного податку. З них 605,8 тис грн надійшли до державного бюджету, а 864,5 тис.грн отримали спеціальні фонди місцевих бюджетів.
Цей податок сплачують підприємства та підприємці, які здійснюють викиди в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення, скидають забруднюючі речовини у водні об’єкти, розміщують відходи, у т.ч. радіоактивні.
Екологічний податок є джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист оточуючого середовища, мінімізацію негативного впливу на нього господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів.