Костянтинівські продавці алкоголю та тютюну за січень-вересень 2020 року поповнили бюджет на один мільйон гривень від плати за ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.
Всього, в Костянтинівці та районі працюють 232 легальні точки продажу алкоголю та тютюну. В 2020 році додалося 18 нових суб’єктів господарювання, які отримали ліцензії. З них 4 юридичні особи та 14 фізичних осіб – підприємців.
Інформацію щодо виданих, призупинених та анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами можна подивитись на вебпорталі ДПС України (www.tax.gov.ua) у банері «Реєстри».