На підтримку армії мешканці Костянтинівки та району перерахували 14,4 млн грн військового збору з початку 2020 року. Це на 2,7 млн грн. менше, ніж торік.
Військовий збір запроваджено з серпня 2014 року. Ставка його складає 1,5 % від отриманого фізичними особами доходу. Отримані Державою кошти спрямовуються на захист державного суверенітету, гарантій стабільності та зміцнення економічної безпеки України.