Протягом І півріччя 2017 року до Донецької митниці ДФС надійшло 16 письмових звернень від громадян, що втричі більше, ніж за аналогічний період 2016 року (5 звернень ). Всі звернення, класифіковані, як заяви. Скарг та пропозицій, як у звітному періоді, так у відповідному періоді минулого року, не надходило.
У заявах розглядались питання: продовження строку перебування тимчасово ввезеного транспортного засобу на митній території України; добровільної відмови від стягнення аліментів; підтвердження знаходження транспортного засобу на митній території України; надання роз’яснень щодо утримання обов’язкових податків і зборів при виплаті компенсації за час вимушеного прогулу; правомірності знаходження транспортного засобу на митній території України; надання копій документів, а також довідок про заробітну плату, що подаються для призначення пенсії; поновлення за рішенням суду на відповідній посаді в Донецькій митниці ДФС; надання інформації про склад щомісячної заробітної плати та компенсації за невикористану щорічну відпустку звільненому працівнику за період вимушеного прогулу.
За звітний період до Донецької митниці ДФС надійшло 3 повторних звернення громадян, що на 2 звернення більше ніж за аналогічний період 2016 року (1 повторне звернення). Фактів порушення посадовими особами положень Закону, невирішення порушених у зверненнях питань, або формального підходу до розгляду звернення не виявлено.
З початку року надійшло 4 електронних звернення, що повернуто авторові, як такі, що не відповідають вимогам ч.7 ст.5 Закону України «Про звернення громадян» (зі змінами та доповненнями).
Всі заяви розглянуті своєчасно, заявникам надано вичерпні роз’яснення згідно діючого законодавства.
Протягом січня-червня 2017 року звернень від громадян щодо проведення особистого прийому до Донецької митниці ДФС не надходило.
Громадяни, що відносяться до категорій, які потребують соціального захисту, до Донецької митниці ДФС протягом звітного періоду не звертались.