У січні-грудні 2016 року до органів Головного управління ДФС у Донецькій області надійшло 264 запити на отримання публічної інформації, що у 1,6 рази перевищує відповідний показник аналогічного періоду минулого року.
Зокрема, у грудні 2016 року надійшло 10 таких запитів. В розрізі категорій запитувачів найбільше запитів надійшло від фізичних осіб – 7, друге місце за активністю та зацікавленістю в отриманні публічної інформації посідають юридичні особи, від яких надійшло 2 запити, та 1 запит – від об’єднання громадян без статусу.
У грудні п.р. запитувачі, зокрема, звертались з проханням надати інформацію про кількість фізичних осіб-підприємців м. Новогродівка станом на певну дату, матеріали перевірки з відшкодування ПДВ за певний період, копії акту документальної позапланової перевірки та ін.
За результатами розгляду у грудні п.р. задоволено 8 запитів на інформацію, направлено до інших розпорядників інформації 2 запити (щодо надання інформації про кількість договорів оренди землі, на якій знаходиться Центральний ринок м. Маріуполя, щодо причин затримки виплати пенсії).